Футбол

Гол між ніг на 90-й. Жирона та Циганков у дебютному матчі ЛЧ програли ПСЖ

Getty Images/Global Images Ukraine

18 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами ПСЖ та Жирона.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Парк-де-Пренс у Парижі. Гра завершилась із рахунком 1:0 на користь парижан.

Єдиний м'яч на 90-й хвилині забив Нуну Мендеш. Голкіпер гостей Пауло Гассаніга витягав абсолютно все, але наприкінці зустрічі пропустив поміж ніг. Технічні спостерігачі УЄФА переписали гол Мендеша на автогол Гассаніги.

Жиронці вперше зіграли у головному єврокубковому клубному турнірі. Минулого сезону підопічні Мічела стали третіми у Ла Лізі.

Український футболіст каталонського клубу Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та відіграв 88 хвилин, після чого був замінений на Алехандро Франсеса.

Ліга чемпіонів 2024/25. 1-й тур, 18 вересня

ПСЖ (Франція) – Жирона (Іспанія) – 1:0

Гол: Мендеш, 90

ПСЖ: Сафонов, Мендеш, Пачо, Маркіньос, Хакімі, Фабіан Руїс (Жоау Невеш, 63), Вітінья (Лі Кан Ін, 63), Заїр-Емері, Барколя (Дуе, 63), Асенсіо (Коло-Муані, 39), Дембеле (Бералдо, 90+2).

Жирона: Гассаніга, Мігель Гутьєррес, Давид Лопес, Мартінес, Крейчі, Ромеу, Мартін (Соліс, 66), Хіль (Аспрілья, 66), ван де Бек (Данджума, 58), Циганков (Франсес, 88), Стуані (Порту, 58).

Попередження: Маркіньос (17), Крейчі (20), Ромеу (43), Гассаніга (74).

Наступні матчі ПСЖ та Жирони у ЛЧ 2024/25:

• ПСЖ: Манчестер Сіті, Баварія, Атлетіко, Арсенал, ПСВ, РБ Зальцбург, Штутгарт;
    Жирона: Ліверпуль, Арсенал, Мілан, Фейєнорд, ПСВ, Слован, Штурм.

Події матчу

90’ ГОЛ ! М’яч забив Нуно Мендеш (ПСЖ).