Футбол

Без шансів. Монца на виїзді розгромила Верону

Getty Images/Global Images Ukraine

21 жовтня відбулася гра, яка закривала 8-й тур італійської Серії А між «Вероною» та «Монцою».

Перед початком гри саме господарі вважалися мінімальними фаворитами. Проте невдалий старт «Верони» зміг «посоромити» всіх прогнозистів. На 9-й хвилині Дані Мота з-за меж карного майданчика пробив з льоту — 0:1.

У другому таймі той самий Дані Мота переграв голкіпера ударом у кут — 0:2. А крапку в матчі поставив Алессандро Б'янко, який скористався помилкою захисника «Верони», відібрав м'яч і вколотив його у ворота — 0:3.

У підсумку «Верона» переграла свого суперника лише за володінням м'ячем і ударами повз ворота.

Серія А. 21 жовтня. 8-й тур

«Верона» – «Монца» – 0:3

Голи: Дані Мота, 9, 74, Б'янко, 79.

Getty Images/Global Images Ukraine Getty Images/Global Images Ukraine Getty Images/Global Images Ukraine Getty Images/Global Images Ukraine Getty Images/Global Images Ukraine

Події матчу

79’ ГОЛ ! М’яч забив Алессандро Б’янко (Монца). 74’ ГОЛ ! М’яч забив Дані Мота (Монца). 9’ ГОЛ ! М’яч забив Дані Мота (Монца).