Київське «Динамо» отримало суттєве підсилення на тренувальних зборах в Австрії, де команда готується до старту у першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
Читайте также: Чорноморець підсилився гравцем Шахтаря, який не входить до планів Турана
Прес-служба «біло-синіх» повідомила, що до розташування команди приєднались гравці збірної України – воротар Руслан Нещерет, захисник Тарас Михавко, півзахисники Володимир Бражко, Микола Шапаренко і форвард Матвій Пономаренко.
Разом з тим, київський клуб не повідомляв про прибуття досвідченого вінгера Андрія Ярмоленко, який за чутками, не гратиме в єврокубках, а сконцентрується на виступах в чемпіонаті України.
Читайте также: Чорноморець підсилився гравцем Шахтаря, який не входить до планів Турана
Склад «Динамо» також поповнив захисник збірної Польщі Томаш Кендзьора, який у минулому сезоні виступав за грецький ПАОК, а до киян приєднався на правах вільного агента.
Підопічні Ігоря Костюка зіграють у першому раунді Ліги Європи проти румунської «Університаті» з міста Клуж.
Читайте также: «Далі півфіналу вони не пройдуть». Безус – про матч Аргентина – Австрія