Форвард збірної Норвегії Ерлінг Холанд поділився емоціями після перемоги над Сенегалом (3:2) у матчі другого туру чемпіонату світу та прокоментував святкування тріумфу з фанатами.
Читайте также: «На межі ганьби». Кравченко дав прогноз на матч Португалія – Узбекистан
Уболівальники норвезької команди після матчу формують контури човна, а потім гребуть в такт барабану і вже прославилися своїми святкуваннями на мундіалі.
«Я побачив це в інтернеті, воно миттєво стало вірусним», – сказав Холанд. «Мартін Едегор спитав мене перед грою: «Як думаєш, нам варто приєднатися?» Я відповів: «Якщо ми виграємо, давай зробимо, чому б і ні?»
Відповідаючи на запитання про шанси своєї команди у матчі третього туру проти Франції, форвард сказав: «Мені зараз вже байдуже на цю гру. Ми пройшли далі.
Читайте также: Карпати погодили відхід півзахисника в Клуб Ремо
Збірна Франції, ймовірно, переможе нас, а потім вони виграють весь турнір».
Холанд забивав у кожному офіційному матчі за збірну Норвегії, починаючи з жовтня 2024 року. Норвежець прокоментував свою неймовірну серію: 24 м’ячі за 12 останніх ігор:
«Мені це дуже подобається. Я отримую задоволення від гри за збірну Норвегії з моменту свого дебюту в 2019 році».
Читайте также: Перший після Кейна. Холанд увійшов до елітного клубу бомбардирів ЧС