Головний тренер київського «Динамо» Ігор Костюк оцінив перспективи трьох гравців, які отримали шанс закріпитись у першій команді «біло-синіх».
Читайте также: Кінець епопеї. Мілуокі обміняв Адетокунбо в команду Східної конференції
Воротар Борис Манько, захисник Денис Дикий та півзахисник Кирило Осипенко зможуть проявити себе на зборах в Австрії та поборотися за місце у стартовому складі перед новим сезоном:
«Команда в чудовому настрої зібралася після відпустки. Усі гравці пройшли медогляд, окрім тих, хто прибув безпосередньо до Австрії. Футболісти, залучені до національних збірних, приєднаються до нас найближчими днями.
Ми вдячні нашому керівництву за можливість тренуватися в таких комфортних умовах. Це не лише сприяє тренувальному процесу, а й забезпечує ефективне відновлення та зосередженість на роботі.
Читайте также: Юлія Стародубцева – Анастасія Захарова. Дивитись онлайн. LIVE трансляція
– З командою працюють кілька гравців, які минулого сезону виступали за «Динамо» U19 – Дикий, Осипенко, Манько. Для хлопців ці збори з прицілом на майбутнє чи ви бачите в них гравців, які вже можуть створити конкуренцію в першій команді?
– Осипенко вже з грудня місяця є гравцем основного складу. На жаль, зазнав травми та відновлювався. Денис Дикий – гравець, котрий отримав шанс працювати з нами, так само й Борис Манько, – розповів Костюк.
Читайте также: Кіліан МБАППЕ: «Зараз я про це не думаю»