ФК Металург Запоріжжя офіційно оголосив про припинення співпраці з відомим українським тренером Сергієм Ковальцем. Про це пише клубна прес-служба.

Читайте также: Готується топтрансфер. За Довбика готові заплатити 20 млн євро

– У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату. Тому спільно з керівництвом клубу ми прийняли рішення припинити співпрацю за згодою сторін.

Хочу подякувати вболівальникам із Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані.

Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу. Для «Металурга» зараз настав момент, коли важливо зробити крок назад, щоб у майбутньому зробити два впевнені кроки вперед.

Читайте также: Тоттенгем серйозно націлився на Тоналі, але він хоче перейти в інший клуб

Також хочу привітати команду U-19 із перемогою в Регіональній лізі. Багато з цих хлопців тренувалися з основною командою, і саме за ними майбутнє запорізького футболу, – сказав Ковалець.

«СК «Металург Запоріжжя» дякує Сергію Івановичу за виконану роботу та бажає успіхів у подальшій тренерській кар’єрі», – лаконічно йдеться у повідомленні прес-служби.

У сезоні 2025/26 ФК Металург Запоріжжя посів останню сходинку Першої ліги України та понизився у класі. Підопічні Сергія Ковальця у новому сезоні гратимуть у Другій лізі України.

Читайте также: ОФІЦІЙНО. Чорноморець провернув перший трансфер після виходу в УПЛ

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от СК «Металург Запоріжжя» (@scmetalurg)

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *