ФК Металург Запоріжжя офіційно оголосив про припинення співпраці з відомим українським тренером Сергієм Ковальцем. Про це пише клубна прес-служба.
Читайте также: Готується топтрансфер. За Довбика готові заплатити 20 млн євро
– У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату. Тому спільно з керівництвом клубу ми прийняли рішення припинити співпрацю за згодою сторін.
Хочу подякувати вболівальникам із Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані.
Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу. Для «Металурга» зараз настав момент, коли важливо зробити крок назад, щоб у майбутньому зробити два впевнені кроки вперед.
Читайте также: Тоттенгем серйозно націлився на Тоналі, але він хоче перейти в інший клуб
Також хочу привітати команду U-19 із перемогою в Регіональній лізі. Багато з цих хлопців тренувалися з основною командою, і саме за ними майбутнє запорізького футболу, – сказав Ковалець.
«СК «Металург Запоріжжя» дякує Сергію Івановичу за виконану роботу та бажає успіхів у подальшій тренерській кар’єрі», – лаконічно йдеться у повідомленні прес-служби.
У сезоні 2025/26 ФК Металург Запоріжжя посів останню сходинку Першої ліги України та понизився у класі. Підопічні Сергія Ковальця у новому сезоні гратимуть у Другій лізі України.
Читайте также: ОФІЦІЙНО. Чорноморець провернув перший трансфер після виходу в УПЛ
Посмотреть эту публикацию в InstagramПубликация от СК «Металург Запоріжжя» (@scmetalurg)