Італійський журналіст Уго Трані поділився думками стосовно ситуації з майбутнім українського форварда римської «Роми» Артема Довбика.
Читайте также: Фабіо КАННАВАРО: «Узбекистану нічого втрачати у матчі з Португалією»
«Довбик? Хто ж його візьме? «Рома» із задоволенням віддасть його в оренду, оскільки наразі є 90% ймовірність, що клуб зазнає збитків, якщо продасть його», – заявив Трані в ефірі радіопрограми Te la do io Tokyo.
Читайте также: Скандальний футболіст, який непотрібний Ротаню, повернувся в Житомир
У сезоні-2025/26 Довбик зіграв на клубному рівні 18 матчів, у яких відзначився трьома забитими голами та двома результативними передачами. Контракт українця з «Ромою» розраховано до літа 2029 року.
Читайте также: Академія ПСВ представлена на ЧС-2026 найбільшою кількістю вихованців
Раніше Трані розкрив деталі пропозиції з Іспанії щодо Довбика.