Легка атлетика

Юлія Чумаченко взяла бронзу на змаганнях зі стрибків у висоту в Чехії

НОК. Юлія Чумаченко

Українська стрибунка у висоту Юлія Чумаченко зійшла на третю сходинку п'єдесталу пошани турніру Світового легкоатлетичного туру категорії Silver – Beskydska latka, що проходив 7 лютого у чеському місті Тржинець.

Бронзу віце-чемпіонці України у приміщенні принесла висота 1.86 м, яку вона взяла її з другої спроби. На цій же позначці зупинилися ще дві спортсменки.

Пауліна Борис з Польщі, яка з першої спроби підкорила цей рубіж, стала срібною призеркою, а Елла Юнніла з Фінляндії, якій знадобилися усі три підходи, залишилася за крок від медалі. Чемпіонкою турніру стала Татьяна Гусін з Греції з результатом 1.90 м.

Чумаченко другий рік поспіль на п'єдесталі турніру. В 2023 році вона виборола срібло, поступившись подрузі по команді Ірині Геращенко.