Хокей

ЧС з хокею. Несподіваний провал Австрії, 6 шайб Німеччини

Getty Images/Global Images Ukraine

Останній день групового етапу чемпіонату світу з хокею стартував двома матчами. У першому Велика Британія, яка вже вилетіла, сенсаційно обіграла Австрію з рахунком 4:2 та позбавила суперника шансів на чвертьфінал. Австрійці у разі перемоги в основний час набрали б 10 очок і випередили б Фінляндію за рахунок особистих зустрічей, поставивши фінів під загрозу прольоту повз плей-оф.

Проте британці несподівано перемогли та остаточно визначили чотири команди, які пройшли далі. До чвертьфіналу з групи A вийшли Канада, Швейцарія, Чехія та Фінляндія. Порядок у таблиці визначиться після вечірніх матчів.

В іншому матчі дня Німеччина, яка вже вийшла до чвертьфіналу, обіграла Францію з рахунком 6:3. Німці набрали 15 очок і до матчів конкурентів піднялися до топ-2. Французи завершили турнір з 4 пунктами та на передостанньому місці.

Чемпіонат світу з хокею

Група A

Австрія – Велика Британія 2:4

Шайби: 22:40 Унтервегер — 1:0, 27:44 О'Коннор (Лейк) — 1:1, 41:59 Перліні (Дауд, О'Коннор) — 1:2, 50:25 Моусі (Дагган) — 1:3, 56:00 Дауд (Перліні) — 1:4, 59:15 Хубер (Унтервегер) — 2:4

Воротарі: Кікерт – Боунс

Група B

Франція – Німеччина 3:6

Шайби: 16:19 Клар'є (Аддамо, Перре) — 1:0, 19:04 Міхейліс (Кахун) — 1:1, 21:09 Рех (Будон) — 2:1, 25:35 Калбл (Стахов'як, Петерка) — 2:2, 26:18 Трейлле (Бозон, Гобі) — 3:2, 31:01 Стахов'як (Райкел) — 3:3, 31:22 Кастнер (Міхейліс, Цубер) — 3:4, 41:19 Стахов'як — 3:5, 44:50 Райкел (Штурм) — 3:6

Воротарі: Папіллон (Юнка) – Грубауер