Футбол

ДЕ РОССІ: «Довбик провів відмінний матч. Він не розповідав мені про травму»

Getty Images/Global Images Ukraine. Даніеле Де Россі

15 вересня відбувся матч 4-го туру Серії А 2024/25 між командами Дженоа та Рома. Поєдинок пройшов на стадіоні Луїджі Фераріс у Генуї. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Єдиний у складі вовків на 37 хвилині забив український форвард Артем Довбик. Для українця це перший м'яч у складі римлян.

Після завершення зустрічі головний тренер Роми Даніеле Де Россі коротко прокоментував забитий м'яч Довбика:

«Довбик провів відмінний матч, я намагався наблизити до нього більше людей. Він не розповідав мені про травму, він просто здавався втомленим. Другий тайм – це прикрість, тому що ми провели відмінний матч з погляду кількості моментів.

Чи був пенальті на Дибалі? Я ще раз подивився відеоповтор, який чітко показує, що так. Цього разу рішення арбітра було таким, можливо, наступний винагородить нас», – сказав де Россі.

Відеоогляд матчу Дженоа – Рома – 1:1

Події матчу

90’ +6 ГОЛ ! М’яч забив Коні Де Вінтер (Дженоа). 90’ +5 Daniele De Rossi (Рома) отримує червону картку. 37’ ГОЛ ! М’яч забив Артем Довбик (Рома).