Міні-футбол

Розгроми від Динамо і Шахтаря, звитяга Скрипника, перемога Дніпра-1 у дербі

СК Дніпро-1

Лідери – «Шахтар» та «Динамо» – здобули синхронні великі перемоги. «Гірники» знову здолали «Чорноморець» (цього разу 3:0), а динамівці познущалися з «Колоса» — 5:0. Першу перемогу у весняній частині сезону здобув «Металіст 1925». Команда Віктора Скрипника здолала колишніх підопічних свого нинішнього тренера – «Ворсклу». Дуже важливу перемогу з погляду турнірних перспектив здобула «Оболонь», яка переграла ЛНЗ. У центральному поєдинку туру «Дніпро-1» мінімально здолав «Кривбас.

Атака туру

Шикарну комбінацію розіграли футболісти «Олександрії» у моменті, коли забивали перший гол у ворота «Руху». Атаку розігнав Калитвинцев на правому фланзі. Влад обігрався у стіночку з партнером у центрі поля, а потім видав зрячу передачу на загострення. Напрямок м'яча трохи скоригував Ковалець, а фінальну крапку поставив Михайленко, який ефектно підсік м'яч над голкіпером.

Кутовий туру

Єдиний гол у матчі «Оболонь» – ЛНЗ було забито після розіграшу кутового удару. Дуже ефективного розіграшу. У першій половині стартового тайму «пивовари» отримали право на корнер. Черненко подав від кутового прапорця до центру штрафного майданчика, де Краснопір вистрибнув вище за всіх і головою спрямував м'яч у притирку зі штангою.

Подія туру

Вони не бачилися дуже давно – «Металіст 1925» і перемога. Востаннє харків'яни вигравали у листопаді. З того часу витекло дуже багато води. Напередодні матчу проти «Ворскли» команда Віктора Скрипника ділила останнє місце з «Минаєм». Однак у грі проти своєї колишньої команди Скрипнику нарешті вдалося вибороти першу вікторію на чолі «25-х». У підсумку «Металіст 1925» залишив останнє місце. Але чи надовго?

Ювіляр туру

Матч проти «Ворскли» для півзахисника «Металіста 1925» Дениса Гармаша став ювілейним – чотирьохсотим у кар'єрі (з урахуванням усіх турнірів). Левову частку цих поєдинків Денис провів за «Динамо». А за харківський колектив – дев'ять матчів.

ФК Металіст 1925

Характер туру

Матч проти «Полісся» для «Зорі» склався непросто. Луганці спочатку володіли ініціативою, проте ця ініціатива нічого їм не принесла. Більше того, у середині першого тайму вони пропустили контрвипад господарів поля, і Назаренко свого шансу не прогаяв. Ситуація для гостей погіршилася під завісу першого тайму, коли Яцик заробив друге попередження й залишив поле. Проте «Зоря» не розсипалася. А продовжувала методично гнути свою лінію. І у підсумку врятувала гру. У першій половині другого тайму Герреро хорошим ударом відновив рівновагу.

Дебют туру

Новий наставник «Колоса» Олександр Поздєєв дебютував матчем проти «Динамо». І дебют вийшов – гірше нікуди. У першому таймі «аграрії» зуміли стримати свого опонента, проте у другому відгребли на повну. Все почалося з автоголу Бондаренка, а потім динамівці протягом двадцяти хвилин забили чотири м'ячі.

Рекорд туру

Розбивши «Колос» з рахунком 5:0, «Динамо» встановило новий рекорд своїх великих перемог нинішнього сезону. До цього у поточному чемпіонаті «біло-сині» не перемагали з різницею у п'ять м'ячів.

Слова туру

Після більш ніж впевненої перемоги над «Колосом» головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський розповів секрет успіху своїх підопічних: «Ми розуміли, що суперник вибудовуватиме свою гру дуже щільно, і я спеціально напередодні дивився матч U19, розуміючи, що команда, з якою працював головний тренер, гратиме приблизно в такому ж ключі. Деякі моменти ми врахували, а в деякі довелося внести певні корективи у перерві. Але ми також розуміли, що перший забитий гол може вплинути на гру. У принципі так і сталося. Ми забили перший гол, а потім використали моменти завдяки вдалій реалізації у другому таймі».

Удар туру

Рахунок у матчі «Шахтар» — «Чорноморець» було відкрито після дальнього удару Судакова. Георгій не став наближатися до штрафного майданчика одеситів, а пальнув по воротах метрів із 27-ми. І хоча м'яч летів у ближній кут, Варакута не зміг зреагувати. Швидше за все голкіпер «моряків» просто не побачив момент удару.

Танець туру

Переможну крапку у грі проти «Чорноморця» поставив форвард «гірників» Кевін, який реалізував пенальті у дебюті другої половини зустрічі. Після того, як м'яч опинився у воротах, Кевін зі своїм співвітчизником Марлоном влаштував сеанс бразильського танцю.

ФК Шахтар Донецьк

Матч туру

На «Дніпро-Арені» зустрілися четверта та третя команди чемпіонату – «Дніпро-1» та «Кривбас». Зайвою «родзинкою» цього матчу, напевно, був і той факт, що обидві команди представляють одну область. Але за фактом видовища не вийшло. І не лише тому, що через повітряну тривогу довелося тричі переривати матч. Команди не продемонстрували ні особливого запалу, ні швидкостей, ні техніки. Досить похмуре видовище. У цьому похмурому видовищі кращими виявилися господарі, які завдяки влучному удару молодого Гаджиєва здобули мінімальну перемогу. Завдяки цій перемозі дніпряни не лише закріпилися на четвертому місці, а й уберегли Юрія Максимова від відставки.

Розбірки туру

На рівненському «Авангарді» у лобовому протистоянні зустрілися «Верес» та «Минай» – претенденти на пониження у класі. Битва аутсайдерів вийшла і цікавою, і результативною. Вже у дебюті зустрічі відзначились гості. М'яч на рахунку Ременяка. У другій частині першого тайму господарі зусиллями Яго зрівняли рахунок. А у другому таймі підопічні Шандрука забили ще двічі: відзначились Дахновський та Шастал. Завдяки цій перемозі «Верес» піднявся в зону перехідних матчів, а ось «Минай» залишився на останньому місці.

Символічна збірна туру: Кичак – Сваток, Слюбик, Бутко — Михайленко, Кабаєв, Судаков, Буяльський, Гаджиєв — Краснопір, Сікан.