Боротьба

Два золота та загальне третє місце. Українки феєрили на ЧС U-23 з боротьби

UWW

В албанській Тирані проходить чемпіонат світу 2024 з боротьби серед молоді до 23 років.

Третє загальнокомандне місце посіли українські спортсменки на чемпіонаті світу U-23.

Жіноча збірна України була представлена 10 спортсменками, які здобули 6 медалей (2 золоті та 4 бронзові

У ваговій категорії до 59 кг на першу сходинку п'єдесталу піднялася Соломія Винник. Для українки це друга поспіль перемога на змаганнях світової першості до 23 років.

У ваговій категорії до 62 кг не було рівних Ірині Бондар. У вересні українка стала чемпіонкою світу серед спортсменок до 20 років.

Окрім двох золотих нагород медальна скарбничка збірної України поповнилася 4 бронзовими, що дозволило українкам посісти третє загальнокомандне місце.