Хокей

Фінал Сходу НХЛ. Флорида і Рейнджерс зіграли з трьома дублями та овертаймом

Getty Images/Global Images Ukraine

Відбувся третій матч фіналу східної конференції НХЛ між Флоридою та Нью-Йорк Рейнджерс. Рейнджерс після перемоги та поразки на своєму льоду зуміли взяти виїзну зустріч з рахунком 5:4 у першому овертаймі.

Відзначимо одразу три дублі: у Пантер дві шайби закинув Райнхарт, а у Рейнджерс дублі оформили Гудроу та Лафреньє. При цьому Гудроу одну з шайб закинув у меншості.

А в овертаймі вирішальний гол оформив Алекс Веннберг. Нью-Йорк виграє другий овертайм поспіль та веде у серії 2:1.

Плей-оф НХЛ. Фінал Сходу

Флорида — Нью-Йорк Рейнджерс 4:5 у першому овертаймі

Шайби: 02:50 Райнхарт — 6 (Барков, Ткачак) — 1:0, 07:17 Лафреньє — 5 (Трочек, Троуба) — 1:1, 07:42 Гудроу (Шнайдер, Кайлі) — 1:2, 14:46 Райнхарт — 7 (Верхаге) — 2:2, 35:23 Лафреньє — 6 (Міллер) — 2:3, 38:14 Гудроу — 6 (Трочек, Ліндгрен) — 2:4, 45:04 Барков — 6 (Верхаге) , Міккола) — 3:4, 46:58 Форслінг — 3 (Ткачак, Родрігес) — 4:4, у першому овертаймі 05:35 Веннберг — 1 (Ліндгрен, Какко) — 4:5

Воротарі: Бобровський — Шестеркін

Нью-Йорк веде у серії 2:1