Футзал

Катастрофа на старті. ХІТ зазнав розгромної поразки від Андерлехта

ФК ХІТ

Київський ХІТ стартував у основному раунді футзальної Ліги чемпіонів. Першим суперником команди Олега Лук'яненка став бельгійський «Андерлехт», який є господарем міні-турніру у групі 1.

Вже на 1-й хвилині зустрічі на киян чекала неприємність. Розрізна передача знайшла біля воротарського ХІТа Грелло, який з другої спроби переграв Сухова. Номінальні гості мали перевагу, і кияни насилу стримували агресивні атаки суперників. Підопічні Олега Лук'яненка не змогли стримати тиск «Андерлехта», протягом 7-ї хвилини пропустивши двічі. Щоправда, Мельник одразу дальнім ударом відіграв один гол.

У середині першого тайму кияни зуміли налагодити гру та все частіше атакували ворота суперників. На 15-й хвилині Жук, який зіграв на добиванні, скоротив відставання в рахунку. На жаль, відразу після цього м'яч знову опинився у воротах ХІТа: Сухов не впорався з ударом Кайнана.

Друга половина зустрічі стала болючим ударом для українських шанувальників футзалу: кияни пропустили чотири м'ячі. Особливо ефектними виявилися гол Грелло, який з гострого кута пробив у ближню «дев'ятку», і удар Ранжела, який через весь майданчик відправив м'яч у ворота ХІТа. Номінальні гості повністю контролювали перебіг подій на паркеті. І навіть під час контролю м'яча киянами «пурпурові» майже нічого не дозволили створити біля своїх воріт.

Наступний поєдинок основного раунду Ліги чемпіонів ХІТ проведе у четвер. Суперником киян стане чемпіон Іспанії «Джимбі Картахена», яка сьогодні зіграла внічию з польським «Рекордом» (1:1).

Ліга чемпіонів. Основний раунд. Група 1.

ХІТ – «Андерлехт» – 2:8

Голи: Мельник (8), Жук (15) – Грелло (1, 23), Ранжел (7, 29, 35), Кайнан (7, 15, 26)

Попередження: Чернявський (30) – Еду (23)

ХІТ: Сухов — Подлюк, Поночовний, Шеремета, Абакшин — Мельник, Жук, Сметаненко, Чернявський, Педяш, Горпинич, Ніжник, Сірий — Кравець

«Андерлехт»: Данті — Еду, Санчез, Дарлан, Грелло — де Керф, Ранжел, Діллін, Кілліан, Секулич, Кайнан, Перін — Кардун, Сармієнто

Арбітри: Давид Шерлі (Швейцарія), Міхаел Хрістофідес (Кіпр)