Баскетбол

Київ-Баскет обіграв Кривбас, домашня перемога Черкаських Мавп над Говерлою

ФБУ

Київ-Баскет здобув перемогу над Кривбасом з рахунком 75:65 в стартовому матчі баблу в Черкасах в регулярному чемпіонаті Суперліги.

Київ-Баскет краще розпочав гру, створив собі перевагу в 10 очок і виграв першу чверть 23:17. В другій чверті кияни тримали двозначну перевагу і на велику перерву команди пішли за рахунку 40:31.

На початку третьої чверті Кривбас зробив ривок 10:2 і скоротив до мінімуму своє відставання, але розвити успіх команді Олександра Ворони не вдалось – Київ-Баскет повернув контроль над грою, до останньої перерви мав +13 і довів гру до перемоги.

Київ-Баскет краще реалізував три очкові (36% проти 28%) та виграв боротьбу під кільцем (38 проти 29). Найрезультативнішим в матчі став Павло Буренко, який набрав 21 очко. Михайло Бублик приніс Кривбасу 20 очок.

Черкаські Мавпи здобули впевнену перемогу в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши на майданчику ПС Будівельник Прикарпаття-Говерлу – 96:71.

Після конкурентної першої половини Говерла відпустила суперника в другій частині гри. Мавпи утримували двозначну перевагу та планомірно збільшуючи відрив, довели гру до розгромної перемоги. Мавпи домінували на підбираннях, реалізували 55% (10/18) триочкових, забивши 60% кидків з гри.

Результативну гру продемонструвала стартова п’ятірка черкасців, гравці якої набрали 82 очка. А найкращим у складі переможців знову став Андрій Агафонов, який за 29 хвилин набрав 24 очка, 7 підбирань та 3 передачі (РЕ 30). Варто також відзначити 4 влучних триочкових від Кирила Марченка, який набрав 20 балів.

Мавпи здобули четверту перемогу в своєму пʼятому матчі сезону, а Говерла зазнала четвертої поразки і поки що в сезоні 2024/25 не перемагала. Черкасці 25 жовтня зіграють вдома проти Київ-Баскета, а Говерла в цей же день в Черкасах протистоятиме Кривбасу.

Суперліга. Регулярний чемпіонат. 24 жовтня

Черкаси, ПС Будівельник

Кривбас – Київ-Баскет – 65:75 (17:23, 14:17, 19:23, 15:12)

Кривбас: Бублик 20, Ловінгс 11, Водолазський 8, Товкач 4, Хант 11 + 5 підбирань – старт; Биков 9 – 5 втрат, Триколенко 2, Мельнік 0, Рикунов 0

Київ-Баскет: Буренко 21, Когут 4, Клевзуник 14 + 6 підбирань, Сандул 7 + 13 підбирань, Сафонов 8 + 5 передач + 5 перехоплень – старт; Карпюк 9, Сушкін 7, Зайцев 5 + 7 підбирань, Кобилінський 0, Бур 0, Смітюх 0, Рижков 0

Черкаські Мавпи – Прикарпаття-Говерла – 96:71 (24:19, 21:20, 24:12, 27:20)

Мавпи: Агафонов 24 + 7 підбирань + 3 передачі — 3 втрати, Марченко 20 + 5 передач + 3 підбирання — 3 втрати, Пирогов 16 + 8 підбирань Кошеватський 13 + 4 передачі — 3 втрати, Холод 9 + 5 підбирань — старт, Клімов 8 + 3 передачі, Упир 6, Клебан 0, Назаренко 0, Фесун 0

Говерла: Морозов 13, Марків 11, Чугунов 7, Кузнецов 4 + 4 передачі, Дроздов 0 — старт, Старцев 21 + 3 передачі, Стародуб 7, Віталій Лемішка 6, Бречка 2, Іванов 0, Віктор Лемішка