Волейбол

Клуб Тимофія Полуяна вийшов у чвертьфінал Кубка ЄКВ

CEV

Відбувся матч-відповідь плей-оф Кубку ЄКВ з волейболу серед чоловіків, в якому зустрічалися французька команда «Нант» та грецький «А.О.N.S.Мілон». Нагадаємо, що у складі клубу з передмістя Афін Неа-Смірні цього сезону виступає гравець національної збірної України догравальник Тимофій Полуян.

Як і у першій грі, для виявлення переможця знадобилося п'ять партій. Але якщо у Греції виграв «А.О.N.S.Мілон», то цього разу успіх був на боці французів. Тому для того, щоб визначити учасника чвертьфіналу, довелося суперникам проводити ще «золотий» сет. Його виграли гості 15:13.

Наш волейболіст більшу частину часу провів на майданчику та набрав 8 очок.

Кубок ЄКВ з волейболу. Чоловіки. Плей-оф
«А.О.N.S. Мілон» (Неа-Смірні) – «Нант» (Франція)

Перший матч
3:2 (25:22, 25:23, 16:25, 23:25, 15:12)
Другий матч
2:3 (18:25, 25:22, 25:23, 20:25, 17:19)
«Золотий» сет
15:13

Вже завтра у четвер 18 січня також намагатиметься пробитися до чвертьфіналу Кубку ЄКВ дніпровський «Прометей». У першому матчі плей-оф українці перемогли турецький «Фенербахче» 3:1.