Футзал

Не провал, але невдача. ХІТ програв другий матч у групі Ліги чемпіонів

ФК ХІТ Київ

Київський клуб «ХІТ» провів матч 2-го туру основного раунду футзальної Ліги чемпіонів, у якому зустрівся з чемпіоном Іспанії – командою «Джимбі Картахена».

До матчу суперники підійшли з різним настроєм після стартових ігор на турнірі. 23 жовтня, українці, нагадаємо, у першій грі програли з рахунком 2:8 бельгійському «Андерлехту», а іспанці зіграли внічию 1:1 з польською командою «Рекорд». А ось що суперників перед грою об'єднувало, то це бажання домогтися перемоги.

Як наслідок, вони з перших секунд почали щільну боротьбу за ініціативу. Трохи домінували гравці «Картахени», але їхня перевага не була яскраво вираженою. Футзалісти ХІТа переважно оборонялися, а також гостро контратакували. Утім, у них не все виходило через велику кількість браку і втрат м'яча на половині майданчика іспанців. У принципі, зустріч розвивалася за нічийним сценарієм, однак на 16-й хвилині гравцям «Картахени» вдалося забити – відзначився Мухудін.

До перерви результат не змінився, тож після відпочинку гравці ХІТу одразу ж пішли на штурм володінь іспанського голкіпера. Атакували вони потужно та злагоджено, але на 22-й хвилині пропустили після розіграшу кутового біля своїх воріт. 0:2… А за чотири хвилини іспанці відзначилися і втретє в матчі.

0:3 – становище українського клубу стало критично складним. Однак українці духом не пали. І хоча на 31-й хвилині вони пропустили гол у матчі вчетверте, але билися і билися до останнього. У нагороду за старання зусиллями Абакшина «хітовці» на 32-й хвилині один гол відіграли. На жаль, домогтися більшого їм не вдалося.

26 жовтня в заключному матчі основного етапу Ліги чемпіонів ХІТ зустрінеться з польським «Рекордом». Українцям для виходу в наступний етап необхідно тільки перемагати.