Футбол

Реванш на стандартах. Франція вирвала перший рядок групи A2 у Італії

Getty Images/Global Images Ukraine

Майже в кожній групі Ліги націй УЄФА перед останнім туром зберігалась інтрига щодо визначення переможців та аутсайдерів квартету. Зокрема, у другій четвірці дивізіону A командам доводилось з’ясовувати як володаря першої сходинки, так і національну збірну, яка в наступному розіграші буде виступати вже в нижчому за рангом дивізіоні.

За це відповідали дві паралельні дуелі, і певна річ, що нас більше цікавило з’ясування стосунків поміж Італією та Францією на «Сан-Сіро», аніж визначення сильнішого в парі Ізраїля та Бельгії. Хоча й у останньому випадку в підсумку не обійшлось без сенсацій.

Команди Лучано Спаллетті та Дідьє Дешама в турнірній таблиці розділяли всього три очки. Цей розрив виник завдяки перемоги «Скуадри Адзурри» ще в першому турі в Парижі (3:1), тоді як решта результатів виступів цих двох збірних були тотожними. Таким чином у «Les Bleus» був усього один варіант для того, аби випередити італійців у турнірній таблиці – виграти з перевагою в два або більше м’ячів.

І оскільки завдання за своїм формулюванням було доволі однозначним, французи підійшли до його виконання так само доволі прямолінійно. Підсумковий результат зустрічі визначала якість виконання стандартів від команди Дідьє Дешама, а точніше наявність у її складі з перших хвилин Люки Діня, у якого з цим компонентом гри проблем ніколи не виникало.

Цього разу фланговий захисник уже на третій хвилині відзначився подачею з кутового на лівому фланзі на голову Рабьо до воротарського, після чого посеред першого тайму майстерно закрутив удар із штрафного в ліву дев’ятку з рикошетом від поперечини та спини воротаря Вікаріо, а в посеред другої половини зустрічі знову подав на Рабьо, а той так само переграв голкіпера з другого поверху.

Якщо оминати детальний розгляд подій на футбольному полі, то цього буде цілком достатньо для розуміння переваги Франції. Італія могла на певних відтинках гри більше перебувати з м’ячем у ногах і таки не залишилась без власного голу, одразу після того, як суперники забили вдруге в її ворота – Дімарко навісив із лівого флангу, а Камб’язо замкнув дальню, але на більше команди Спаллетті цього разу просто не вистачило.

Особливо в другому таймі було помітно, що італійцям не вистачає вигадливості попереду, бо всі спроби атакувати звалювались на фланги й незліченні подачі, які залишали бажати кращого за якістю виконання. Та й гольових моментів після перерви в господарів було обмаль – удар Кіна вже у компенсований час, який витягнув Меньян, та й усе на тому.

У підсумку, Франція та Італія здобули по 13 залікових балів, але першу сходинку посіла команда Дідьє Дешама за додатковими показниками. При цьому обидві збірні гратимуть у плей-оф Ліги націй навесні наступного року.

Ліга націй УЄФА. Груповий етап. Ліга A. Група 2. 5-й тур.

Італія – Франція — 1:3

Голи: Камб’язо, 35 – Рабьо, 3, 65, Вікаріо, 33 (авт.)

Попередження: Фраттезі, 31 – Коло Муані, 44, Гендузі, 90+2

Італія: Вікаріо – Бастоні, Буонджорно, Ді Лоренцо – Дімарко (Удоджі, 83), Тоналі, Локателлі (Ровелла, 66), Фраттезі (Распадорі, 66), Камб’язо (Мальдіні, 78) – Барелла – Ретегі (Кін, 66).

Франція: Меньян – Дінь, Конате, Саліба, Кунде (Павар, 83) – Рабьо, Коне, Гендузі – Нкунку, Тюрам (Баркола, 78), Коло Муані.

Арбітр: Славко Вінчич (Словенія).

Стадіон: «Сан Сіро» (Мілан, Італія).

Удари (у площину): 9 (4) – 6 (4)
Кутові: 3 – 3
Офсайди: 0 – 0.

По материалам

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»