Футбол

Ще пам’ятаєте Сватка? Як виглядає таблиця MLS під кінець регулярного сезону

Getty Images/Global Images Ukraine. Сваток у боротьбі проти гравців ФК Лос-Анджелес

У ніч на 19 вересня відбулася низка матчів регулярного сезону Major League Soccer (MLS).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Цього ігрового дня за свої команди зіграли одразу троє українців: Олександр Сваток, Сергій Кривцов та Євген Чеберко.

Сваток нарешті дебютував за Остін після переходу в колектив з Техасу в літнє трансферне вікно. Олександр відіграв усі 90 хвилин проти ФК Лос-Анджелес, поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Кривцов повернувся до основи Інтер Майамі після травми, отриманої ще у липні. Сергій відіграв 80 хвилин і разом із чаплями, за яких також виступають імениті Ліонель Мессі та Луїс Суарес, розписав мирову з Атлантою (2:2).

Чеберко провів увесь ігровий час на полі за Коламбус Крю проти Торонто. Торішні чемпіони здолали суперників із рахунком 2:0.

У складі Цінциннаті 68 хвилин відіграв орендований у Шахтаря форвард Кевін Келсі. Леви перемогли Міннесоту 2:1, а венесуелець гольовими діями відзначитися не зумів.

Наразі лідерами Західної та Східної конференцій є Лос-Анджелес Гелаксі та Інтер Майамі відповідно.

Кожна команда проведе має провести по 34 матчі до старту плей-оф. У 1/8 фіналу плей-оф MLS 2024 вийдуть по 7 команд з кожної конференції, а з 1/16 фіналу участь розпочнуть колективи, які займуть 8-мі та 9-мі місця.