Футбол

Супертрилер. Шахтар U-19 вирвав перемогу в дограванні матчу ЮЛУ з Болоньєю

ФК Шахтар

19 вересня о 17:00 відбулося догравання матчу 1-го туру Юнацької ліги УЄФА між командами «Болонья» U-19 та «Шахтар» U-19.

Команди зустрічалися на стадіоні Crespellano Training Center у італійському місті Вальзамоджа.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Днем раніше поєдинок був припинений на 8-й хвилині при рахунку 0:0 через сильний дощ.

Глядачі побачили феєрверк голів. Матч закінчився перемогою гірників із рахунком 4:3.

Дубль оформив Віктор Цуканов, також відзначився Олександр Ломага, а переможний гол забив на 90-й хвилині Богдан Трифаненко, який вийшов на заміну наприкінці гри.

Шахтар у загальній таблиці Ліги чемпіонів набрав 3 очки та входить до топ-10 серед 36 команд.

У наступному турі Юнацької ліги УЄФА гірники 2 жовтня на виїзді зустрінуться з однолітками з «Аталанти» U-19.

Юнацька ліга УЄФА. 1-й тур, 19 вересня

Болонья U-19 (Італія) – Шахтар U-19 (Україна) – 3:4

Голи: Ебоне, 27 (пен), Де Лука, 50, Менегаццо, 67 – Цуканов, 9, 72, Ломага, 37, Тріфаненко, 90

Шахтар U-19: Баглай, Дрозд (Шелекета, 85), Башмарін, Костюк, Огарков (к), Бундаш (Давиденко, 68), Тютюнов (Сметана, 68), Цуканов, Стрільчук (Трифаненко, 85), Галонський (Петрук, 55), Ломага