Турнірна таблиця Ліги чемпіонів. Яке місце посідає Шахтар?

Getty Images/Global Images Ukraine

Увечері 18 вересня відбулися матчі 1-го туру Ліги чемпіонів 2024/25.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

У 1-му турі ЛЧ у нульову нічию зіграли італійська Болонья та донецький Шахтар (0:0). На 4-й хвилині Георгій Судаков не реалізував пенальті. Травми отримали Данило Сікан та Юхим Конопля, вони були замінені у першому таймі.

Перемоги у другий ігровий день 1-го туру здобули: Спарта Прага, Боруссія Дортмунд, ПСЖ та Селтік.

У турнірній таблиці гірники набрали 1 очко та ділять 11–14 місця з Манчестер Сіті, Болоньєю та Інтером.

У топ-10 входять: Баварія, Селтік, Астон Вілла, Боруссія Д, Спарта, Ліверпуль, Ювентус, Реал, Спортинг, ПСЖ (по 3 очки).

Ліга чемпіонів. 1-й тур, 18 вересня

19:45. Болонья (Італія) – Шахтар (Україна) – 0:0

19:45. Спарта Прага (Чехія) – РБ Зальцбург (Австрія) – 3:0

Голи: Кайрінен, 2, Олатунджі, 42, Лачі, 58

22:00. Брюгге (Бельгія) – Боруссія Дортмунд (Німеччина) – 0:3

Голи: Байно-Гіттенс, 76, 86, Гірассі, 90+5 (пен)

22:00. Манчестер Сіті (Англія) – Інтер (Італія) – 0:0

22:00. ПСЖ (Франція) – Жирона (Іспанія) – 1:0

Гол: Гассаніга, 90 (автогол)

22:00. Селтік (Шотландія) – Слован Братислава (Словаччина) – 5:1

Голи: Скейлс, 17, Фурухасі, 47, Енгельс, 56 (пен), Маєда, 70, Іда, 87 – Віммер, 61