UFC 308: Благословенний Холловей, повернення Чімаєва та непереможний Мерфі
Роберт Віттакер (26-7) – Хамзат Чімаєв (13-0)
Представник ОАЕ Чімаєв не бився в октагоні майже рік через проблеми зі здоров'ям, проте зараз сповнений рішучості перемагати знову. В останньому поєдинку Хамзат переміг рішенням більшості нігерійця Камару Усмана та довів свій рекорд до 13-0.
Його суперником стане досвідчений австралієць Віттакер. Роберт провів у змішаних єдиноборствах вже 38 поєдинків – 27 перемог та 11 поразок. Австралієць вважається аутсайдером майбутнього бою і це не дивно. Його суперник має чудові навички у боротьбі і Віттакеру буде важко захищатися від постійних тейкдаунів. Але якщо Роберт вистоїть під натиском Чімаєва у перших раундах, зможе розраховувати на перемогу рішенням. Австралієць має кращу витривалість і солідний досвід, а чи зможе Хамзат витримати на високому рівні весь бій – побачимо на турнірі.
Лерон Мерфі (14-0-1) – Ден Іге (18-8)
Британець Мерфі підходить до майбутнього бою в статусі очевидного фаворита. Воно і не дивно, Лерон чудово виглядає в UFC – має хорошу техніку, солідно рухається на ногах, немає проблем з витривалістю. Мерфі однаково сильний і в стійці, і в боротьбі.
Іге – обережний боєць, який ніколи не біжить вперед. Любить придивитися до суперника, зазвичай діє обережно, поступово збільшує тиск на опонентів. Ден – базовий борець, проте погано захищається від тейкдаунів і не завжди добре контролює супротивника у партері.
Якщо не станеться жодних форс-мажорів, то Мерфі має спокійно забирати бій. У нього довші руки, він вищий і може спокійно зустрічати суперника на дистанції. Іге може спробувати перевести бій вниз, проте незрозуміло, чи зможе він ефективно утримувати суперника і завдавати йому відчутної шкоди.
Магомед Анкалаєв (19-1-1) – Александар Ракіч (14-4)
Дейна Уайт пообіцяв, що якщо росіянин переможе серба Ракіча, то матиме шанс поборотися за титул. Чи виявиться це правдою, дізнаємося зовсім скоро, але фахівці вважають, що Александар майже не має жодних шансів на перемогу.
Анкалаєв чудово почувається у боротьбі і має величезну перевагу в цьому компоненті перед своїм суперником. Останнім часом Магомед підтягнув і стійку, тож спокійно може атакувати Ракіча ударами з дальньої дистанції. Навряд чи Анкалаєв з перших хвилин кинеться переводити суперника в партер, швидше за все бій він почне з розвідки та боксерських ударів.
Ракічу треба сподіватись на апсет. Він крутий ударник, має потужне тіло, швидко ухвалює рішення в октагоні, а ще відмінно атакує ногами. Якщо Анкалаєв забуде про боротьбу і вирішить битися у стійці, то серб точно матиме шанси на нокаут.
Основний кард:
Ілія Топурія (15-0) – Макс Холловей (26-7)
Роберт Віттакер (26-7) – Хамзат Чімаєв (13-0)
Лерон Мерфі (14-0-1) – Ден Іге (18-8)
Магомед Анкалаєв (19-1-1) – Александар Ракіч (14-4)
Шарабутдін Магомедов (14-0) – Армен Петросян (8-3)
Попередній кард:
Бо Аслан (13-1) – Раффаель Серкейра (11-0)
Бруно Сілва (23-11) – Ісмаїл Наурдієв (22-7)
Фарід Башарат (12-0) – Віктор Х'юго (25-4)
Кеннеді Нзечакву (12-5) – Кріс Барнетт (23-8)
Абусуп'ян Магомедов (26-6-1) – Брунно Феррейра (12-1)
Матеуш Ребецьки (19-2) – Миктибек Оролбай (13-1-1)
Джефф Ніл (15-6) – Рафаель дос Аньос (32-16)
Рінат Фахретдінов (23-2-1) – Карлос Леал (21-5)