Футбол

В Італії незадоволені грою Довбика в товариському матчі проти Евертона

Getty Images/Global Images Ukraine

У суботу, 10 серпня 2024 року, відбувся товариський матч між англійським «Евертоном» та римською «Ромою». Гра завершилася з нічийним рахунком 1:1.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Український нападник «вовків» Артем Довбик вийшов у стартовому складі і провів на полі 78 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Італійське видання La Gazzetta dello Sport дало таку оцінку грі 27-річного футболіста:

«Довбик, якого чекали найбільше, але якому ще належить вникнути в ігрову механіку «джаллороссі» та знайти спільну мову з партнерами по команді, знову вийшов у старті.

У складі «джаллороссі» Довбик, мабуть, найочікуваніша людина. Він боровся, і вже на 5-й хвилині гри мав хороший момент для взяття воріт, але змарнував його, вийшовши сам на сам з Пікфордом. Пізніше українець мав ще один шанс, але теж не влучив, пробивши з-за меж штрафного майданчика.

[…] Гра «Роми» не змінилася і після появи на полі Теммі Абрахама, який вийшов на заміну замість далекого від своєї найкращої форми Довбика».