Фехтування

Українські шпажисти виграли командне золото юніорського ЧЄ-2024

НОК

Українські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті Європи 2024 з фехтування серед кадетів та юніорів, що проходить в італійському Неаполі.

Золотий почин Анни Максименко було успішно підтримано у командних змаганням у кадетській віковій категорії.

Гімн України пролунав на честь квартету шпажистів. Максим Гула, Марк Стасовський, Максим Микитенко та Мирон Дурневич, сіяні під першим номером, виграли на шляху до золота 4 поєдинки.

Синьо-жовта команда в напруженому фіналу здобула перемогу над суперниками з Туреччини на чолі з бронзовим призером особистої першості Доруком Ерольчевіком (45:36).

Бронзовими призерками у командних змаганнях серед шаблісток стали українки: Вікторія Коротченко, Валерія Щепкіна, Анна Суворова, Майя Величко.

На третю сходинку п'єдесталу пошани зійшла й українська команда рапіристок у складі: Аглая Борисова, Мілана Степовик, Світлана Бризгалова та Анна Щерба.