Український півзахисник Максим Бойко може перейти з «Вікторії» (Суми) до «Чорноморця». Про це повідомляє анонімний Telegram-канал «Микола Скірович».
Читайте также: Епіцентр визначився зі ще двома іспанськими легіонерами
За інформацією джерела, одеський клуб наближається до підписання контракту з 22-річним футболістом.
У минулому сезоні на рахунку Максима Бойка 19 матчів на клубному рівні, в яких він встиг відзначитися 1 результативним ударом і 1 гольовою передачею.
Читайте также: Трезеге вписав своє ім’я в історію світових першостей
Раніше повідомлялося про те, що «Чорноморець» хоче взяти в оренду у «Полісся» свого вихованця.
Читайте также: Фігу, Роналдо та інші. Гравці, які виступали як за Барселону, так і за Реал