Головний тренер київського «Динамо» Ігор Костюк розповів про підготовку команди до нового сезону.
Читайте также: У Вереса зірвався трансфер вихованця Штутгарта
20 червня динамівці зіграли контрольний поєдинок з чеською «Славією» (1:1). 24 червня підопічні Костюка проведуть матч проти словацької «Жиліни». Також на зборах мають відбутись зустрічі з польскою «Вєчистою» та австрійським ЛАСКом.
9 липня «Динамо» зіграє у першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи проти румунської команди «Університатя Клуж». Матч-відповідь відбудеться 16 липня. Тренер команди відзначив рівень суперників на зборах, однак зазначив, що їх обирали не під підготовку лише до протистояння з румунами.
– Суперники «Динамо» на зборах будуть високої якості. Плануєте моделювати гру проти румунської команди чи це більше можливості для експериментів?
Читайте также: Стало відомо, якого нападника Моуріньо хоче бачити у Реалі
– Опоненти, дійсно, якісні, це свідомий вибір. Звичайно, ми вже тримаємо в голові майбутні матчі з румунською командою, але я не прихильник того, щоб повністю підлаштовувати весь тренувальний процес під одного суперника.
На цьому етапі для нас важливо насамперед підготувати свою команду: відпрацювати ігрові принципи, награти взаємодії, дати футболістам необхідне навантаження та ігрову практику. Водночас кожен спаринг дає можливість побачити команду в різних умовах, проти представників різних стилів гри, – сказав Костюк.
Минулого сезону «Динамо» вилетіло спочатку з кваліфікації Ліги Чемпіонів, а згодом і з Ліги Європи. На загальному етапі Ліги конференцій кияни посіли 27-ме місце з 36 команд.
Читайте также: ОФІЦІЙНО. Буковина підписала капітана топ-клубу УПЛ