Кам’янець-Подільський «Епіцентр» офіційно оголосив про відхід українського півзахисника Єгора Демченка.
Читайте также: Нападник Полісся знайшов собі новий клуб в УПЛ. Досягнуто домовленості
Зазначається, що сторони вирішили не продовжувати контракт, термін дії якого спливає 30 червня 2026 року.
«Футбольний клуб «Епіцентр» вдячний Єгору за півторарічну співпрацю. Бажаємо не зупинятися, прогресувати та тішити любителів футболу своєю грою!» – йдеться в повідомленні прес-служби клубу.
Читайте также: Раян Роберто пояснив, чому вирішив перейти в Шахтар
Єгор Демченко став гравцем «Епіцентру» взимку 2025 року. Разом із клубом він став володарем золотих медалей Першої ліги, провівши в сезоні 2024/25, 7 поєдинків, в яких відзначився одним забитим голом.
У сезоні 2025/26 Демченко зіграв у 15 матчах УПЛ та 1 Кубку України, записавши в свій актив гол у ворота «Полтави».
Читайте также: У Ромі визначилися з футболістом, який замінить Довбіка
Переглянути цей допис в InstagramДопис, поширений FC Epicentr Kamianets-Podilskyi (@fc_epicentr_official)