Київське «Динамо» було змушене заплатити один мільйон євро за трансфер захисника грецького ПАОКа та збірної Польщі Томаша Кендзьори. Про це повідомили в ефірі ТаТоТаке.

Читайте также: Циганков обрав собі новий клуб. Треба піти на великі жертви

Контракт досвідченого 32-річного футболіста спливав 30 червня 2026-го, проте представник Суперліги встиг активувати опцію пролонгації, яка була прописана в угоді, до старту перемовин з «біло-синіми».

Таким чином, київський клуб втратив можливість повернути в чемпіонат України свого колишнього гравця на правах вільного агента.

Читайте также: Українець залишить клуб Англійської Прем’єр-ліги і приєднається до Карпат

Крім того, «Динамо» не хотіло вести прямі перемовини з російсько-грецьким бізнесменом Іваном Саввіді, який володіє ПАОКом, тому було змушене домовлятись через агентів, послуги яких також довелося оплатити.

Кендзьора виступав у складі «біло-синіх» із липня 2017 до липня 2024 року (з перервами), провів у футболці української команди 198 матчів, забив сім м’ячів і віддав 20 асистів.

Читайте также: Клуб, який вилетів із Української Прем’єр-ліги, послабить конкурента

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *