Динамо 24 червня проведе другий контрольний матч на зборі в Австрії (суперником буде Жиліна), а до роботи з командою приєднався новачок Томаш Кендзьора.
Читайте также: Піде у Першу лігу. Один з найкращих бомбардирів УПЛ обрав новий клуб
Польський захисник днями повернувся до київської команди, підписавши контракт на два сезони.
Читайте также: Стародубцева не змогла виграти матч 1/16 фіналу на WTA 250 в Істборні
На офіційному сайті наголошується, що Кендзьора на правах найдосвідченішого захисника киян вже підказує молодішим партнерам по лінії оборони.
Читайте также: Суперник Ітауми: «Я його нокаутую. Я можу навіть коня нокаутувати»
Можливо Томаш дебютує після повернення вже завтра.