Львівський футзал отримає новий проєкт у сезоні 2026/27. Клуби Альянс та in.IT домовилися про об’єднання та планують виступати в Екстра-лізі єдиною командою.
Читайте также: «Йому кінець». В Британії поставили хрест на Усику
Про це повідомили клуби у спільній заяві. Львівські колективи вирішили об’єднати ресурси та зусилля, щоб посилити позиції львівського футзалу та створити конкурентоспроможний колектив.
Нова команда матиме назву Альянс. Про склад гравців і тренерський штаб клуб пообіцяв оголосити пізніше. У повідомленні зазначається, що головною метою проекту є консолідація футзалу у Львові.
Читайте также: Визначено 4 з 32 учасників плей-оф ЧС-2026. З ким може зіграти Аргентина?
Підготовку до нового сезону об’єднана команда розпочне 6 липня, тоді футболісти зберуться після відпустки та розпочнуть тренувальний процес напередодні старту Екстра-ліги.
Клуб in.IT уже мав досвід виступів у найсильнішому дивізіоні України. У сезоні 2024/25 львів’яни грали в Екстра-лізі, однак згодом залишили еліту через фінансові труднощі. Тепер команда повертається до найвищого дивізіону завдяки новому спільному проекту.
Читайте также: Боси Сіті ухвалили рішення щодо трансферу зірки збірної України
Посмотреть эту публикацию в InstagramПубликация от ФК АЛЬЯНС (@alliance.futsal.lviv)