Вінгер донецького «Шахтаря» Олександр Ющенко продовжить кар’єру у складі київської «Оболоні», де виступатиме на правах оренди. Про це повідомили в ефірі ТаТоТаке.
Читайте также: Клуб Української Прем’єр-ліги продовжує боротися з фінансовими проблемами
«Гірники» погодилися відправити талановитого футболіста до столичної команди, де він зможе отримувати регулярну ігрову практику. Сторони провели успішні перемовини та узголи усі умови орендної угоди.
Ющенко провів 33 матчі у складі «Шахтаря» U-19, в яких забив шість голів і віддав дев’ять результативних передач. В активі 21-річного футболіста чотири гри за збірну U-19.
Читайте также: Бурсаспор ініціює проведення товариського матчу із Шахтарем
«Пивовари» продовжують проводити активну трансферну політику – склад київської команди поповнить вихованець «гірників» Дмитро Капінус, який належить «Харкову».
«Оболонь» також домовилася про співпрацю з капітаном «Олександрії» Дмитром Мишньовим і продовжує пошуки двох футболістів, які зможуть підсилити позицію захисника та вінгера.
Читайте также: Дідьє ДЕШАМ: «Це найважливіший футболіст у складі збірної Франції»