У коментарі для Суспільне Спорт 31-річна учасниця ОІ-2018 та Ігор у Пекіні-2022 зізналася, що три дні плакала через пропуск змагань в Італії.
Читайте также: Американському хокеїсту відмовилися віддати «золоту» шайбу з фіналу Олімпіади-2026
«Не брехатиму, це було не те щоб боляче — смертельно боляче. Я пам’ятаю просто фразу, коли мені сказали: Вибач, ти не їдеш. Чесно, я пролежала три дні в сльозах, в істериці. Це було дуже боляче.
В якомусь плані це був досвід. Так, негативний — пройти це, переступити, перетерпіти та пережити. Єдина думка, яка мене реально підтримувала: Це пройде, це закінчиться. Зараз закінчиться Олімпіада і пройде якийсь час — ти забудеш цей біль. Бо так, він був, але завтра буде краще. Це не назавжди. І цей досвід допоміг мені зрозуміти, що, можливо, не все впирається у спорт.
Спорт у мене буде на першому місці до кінця кар’єри так точно, але все одно треба шукати якісь внутрішні ресурси і не лише зосереджуватися на роботі, нехай я і вклала у це все своє життя і всю свою енергію. Але так сталося — ну буває, хто в цьому винен? Можна довго говорити, хто у чому винен, але час не повернути. Нічого не зміниш — треба рухатися далі”, — розповіла Меркушина.
Анастасія також заявила, що хотіла би третю Олімпіаду в кар’єрі провести у 2030 році у Французьких Альпах.
Читайте также: Наталья Мосейчук Первый Муж Фото: биография, личная жизнь и карьера
Нагадаємо, змагальний рік 2025/26 Меркушина розпочала в основній збірній. На Кубку світу вона провела увесь перший триместр з виступами в Естерсунді, Гохфільцені та Ансі. Проте не потрапити до залікової зони(найкращий особистий результат — 53-тє місце в індивідуальній гонці Естерсунда) і вже зі старту нового календарного року перейшла до команди Кубка IBU. На цих змаганнях Меркушина здобула друге в кар’єрі золото чемпіонату Європи — виграла індивідуальну гонку норвезького Шушена.
До речі, її сестра Олександр Меркушина вперше потрапила до складу збірної України на Ігри і навіть фінішувала 17-ю в індивідуальній гонці.
Раніше ми писали, що свій перший Великий кришталевий глобус Кубку світу здобула французька біатлоністка Лу Жанмонно.
А у чоловіків уперше переміг Ерік Перро, який також представляє на міжнародних змаганнях Францію.
Читайте также: Ксения Мишина Бывший Муж Фото: Биография, Личная Жизнь и Карьера
