Вінгер київського «Динамо» Владислав Герич може продовжити кар’єру у складі одеського «Чорноморця». Про це повідомив журналіст Михайло Співаковський.
Читайте также: «Я не знаю, як це висловити словами». Салах – про історичну перемогу Єгипту
У минулому сезоні талановитий 20-річний футболіст виступав у складі «моряків» на правах оренди та допоміг команді здобути путівку до Української Прем’єр-ліги.
Під час літнього трансферного вікна Герич вирушив на тренувальні збори, які проходять в Австрії під керівництвом головного тренера «біло-синіх» Ігоря Костюка.
Читайте также: «Я не знаю, як це висловити словами». Салах – про історичну перемогу Єгипту
«Чорноморець» сподівається провести успішні перемовини з київським клубом та домовитись про оренду вінгера, у послугах якого зацікавлений наставник «моряків» Роман Григорчук.
Герич провів 24 матчі у футболці одеського клубу в сезоні 2025/26, в яких забив вісім голів та віддав дві результативні передачі. Трансферна вартість футболіста становить 300 тисяч євро.
Читайте также: Полісся втратить гравця збірної України та колишнього футболіста Динамо