Головний тренер київського «Динамо» Ігор Костюк прокоментував результати жеребкування першого раунду кваліфікації Ліги Європи, де «біло-синім» протистоятиме румунська «Університатя» Клуж.
Читайте также: Динамо оформить гучний трансфер форварда із топового європейського клубу
– Суперник «Динамо» в першому раунді Ліги Європи – міцна румунська «Університатя» з Клужа. Як ви відреагували на підсумки жеребкування?
– Розуміємо, що легких суперників у кваліфікації Ліги Європи не буває, всі команди посідають високі місця у чемпіонатах своїх країн. Так, можливо, деякі інші варіанти на папері виглядали простішими, але жереб визначив саме «Університатю», й ми з повагою ставимося до цього суперника. Це міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями.
Водночас концентруємося насамперед на собі. Попереду збір, підготовка, контрольні матчі, наше завдання – підійти до офіційних поєдинків у найкращому стані. Якщо хочеш досягати серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Тому сприйняли результати жеребкування спокійно й уже готуємося до протистояння.
– Чи змінюватиметься якось підготовка команди з урахуванням того, що вже перший суперник є командою досить високого рівня?
Читайте также: Відкрили другий десяток. Європейські збірні здобули 11 перемог на ЧС-2026
– Глобально не будемо змінювати принципи підготовки, адже завжди налаштовуємо команду на максимальні вимоги та високий рівень конкуренції. Водночас, звісно, детально вивчатимемо суперника, аналізуватимемо його сильні й слабкі сторони та особливості гри.
Перша гра між «Динамо» та «Університатею» відбудетья в польському Любліні, 9 липня, а матч-відповідь команди зіграють 16 липня в румунському Клужі.
Переможець цієї пари в другому раунді кваліфікації Ліги Європи зіграє з грецьким ПАОКом, який нещодавно попрощався з головним тренером.
Читайте также: Стеження «Штазі» та найбільша сенсація ЧС: матч ФРН та НДР