«Оклахома-Сіті Тандер» обмінюють Аарона Віггінса до «Атланти Гоукс» за два драфт-піки другого раунду, повідомляє Шемс Чаранія.
Читайте также: Чемпіонка-2025 вилетіла від кваліфаєрки у першому колі WTA 250 в Істборні
Два піки другого раунду включають вибір «Атланти» у 2030 році та менш вигідний із піків «Гоукс» і «Лос-Анджелес Лейкерс» у 2032 році.
Зіткнувшись із кадровим перенасиченням і серйозними фінансовими зобов’язаннями цього міжсезоння, рішення «Тандер» розлучитися з Аароном Віггінсом стало суттєвим полегшенням для платіжної відомості. Віггінс мав ще три роки контракту після підписання п’ятирічної угоди на 47 мільйонів доларів із клубом у 2024 році.
За даними ESPN, «Тандер» зменшили податковий тиск другого порогу з 213 млн доларів до 152 млн після цього обміну.
Читайте также: Олександра ОЛІЙНИКОВА: «За будь-якою логікою цього не мало статися»
Окрім економії коштів, вони також звільнили два місця в складі перед драфтом НБА, де матимуть три вибори.
Віггінс у минулому році в середньому набирав 12,0 очка, але після приходу в команду Джареда Маккейна почав отримувати менше ігрового часу і його результативність впала до 9,4 очка. У плейоф він майже не отримував ігрового часу, у середньому граючи лише 5,8 хвилини у 13 матчах.
Читайте также: Шахтар готується підписати українського легіонера