Як стало відомо Sport.ua, після відставки Сергія Ковальця з посади головного тренера «Металурга», про яку офіційно оголосили у понеділок, 22 червня, до нового сезону команду готуватиме її колишній наставник – 46-річний Юрій Слабишев.

Читайте также: Дублі Мессі, Мбаппе, Холанда, відставка Мельгоси, українське дербі у тенісі

Екснападник запорізького «Торпедо», «Дніпра», «Кривбаса» та «Борисфена» з осені минулого року очолював «Металург» U-19. Його підопічні, обігравши 20 червня у фіналі ровесників із «Металіста 1925», стали переможцями Регіональної ліги в межах Національної ліги майбутнього. Тепер ці юнаки мають скласти кістяк першої команди «козаків», яка на початку серпня стартує в першості Другої ліги ПФЛ.

У минулому сезоні «Металург», з яким протягом змагальному року встигли змінитися три головних тренери (Юрій Слабишев, Андрій Зубченко, Сергій Ковалець), посів останнє місце в Першій лізі.

Читайте также: Шахтар погодився відправити українського футболіста до київського клубу

Цікаво, що й за підсумками двох попередніх чемпіонатів клуб мав залишати Першу лігу, але щоразу зберігав прописку у ній завдяки зняттю інших учасників зі змагань («Дружба» та «Звягель» напередодні сезону 2024/25, а також «Минай» роком пізніше).

Раніше Sport.ua повідомляв, який відомий тренер із досвідом роботи в УПЛ замінить Олега Краснопьорова у «Дністрі»

Читайте также: Клуб Української Прем’єр-ліги продовжує боротися з фінансовими проблемами

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *