Футбол

Божевільний камбек галактикос. Реал вирвав перемогу у Баварії

Getty Images/Global Images Ukraine

У Мадриді відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрілися «Реал» і «Баварія». У першому поєдинку команди зіграли внічию з рахунком 2:2.

Після протистояння у Мюнхені «галактикос» достроково оформили чемпіонство іспанської Ла Ліги. Мюнхенці, які в нинішньому сезоні втратили шанси поборотися за перше місце Бундесліги, минулого вікенду другим складом програли «Штутгарту» з рахунком 1:3.

Господарі поля агресивно розпочали зустріч, високим пресингом чинячи тиск на захисні побудови суперників. І чудовий шанс для взяття воріт не змусив на себе довго чекати. Вінісіус з кута штрафного майданчика «Баварії» влучив у дальню штангу, і м'яч відскочив до Родріго, на удар якого зреагував Нойер.

«Галактикос» продовжували володіти територіальною перевагою, але з часом у їхніх діях дедалі більше спостерігалася обережність. Гості періодично відповідали своїми атаками, які на флангах розганяли Гнабрі та Сане. У середині першого тайму з одним із них сталася неприємність: Гнабрі отримав ушкодження та не зміг продовжити зустріч. Намагався постійно чіплятися за м'яч Кейн. В одному з епізодів на небезпечний удар англійця у стрибку зреагував Лунін.

У другому таймі гра вирівнялася, а мюнхенці все частіше почали наближатися до штрафного майданчика «Реала». Щоправда, згодом господарі створили кілька небезпечних моментів. Після прострілу Вінісіуса Родріго пробив поряд зі штангою, а ще у двох моментах свою команду врятував Нойєр. «Баварія» організувала солідну відповідь. Спочатку Лунін відбив сильний удар Мусіали, але потім українець виявився безсилим після невідпорного удару Девіса.

«Галактикос» одразу побігли відіграватися, і м'яч у ворота суперників відправив Вальверде. Щоправда, перед взяттям воріт Начо сфолив проти Кімміха, і гол не був зарахований. Відмінний шанс зрівняти рахунок упустив Вінісіус, який після закидання у штрафний майданчик пробив вище воріт.

І все ж таки, у «Реала» знайшовся герой. Ним став Хоселу, який вийшов на поле з лави запасних. Спочатку він скористався відскоком від Нойєра та зіграв на добиванні, а вже після 90-ї хвилини замкнув простріл Рюдігера. Арбітр свиснув офсайд, але після перевірки епізоду ВАР вказав на центр поля. Мюнхенці ще мали достатньо часу для того, щоб перевести зустріч в овертайм: команди переграли цілих 15 хвилин. Але «галактикос» упевнено утримували потрібний результат. Щоправда, відбувся ще один неоднозначний момент, коли арбітр зафіксував офсайд у «Баварії». Після цього м'яч опинився у воротах «Реала», але гол зарахований не був.

«Реал» зробив приголомшливий камбек і вийшов до фіналу Ліги чемпіонів. У поєдинку за трофей «галактикос» зустрінуться з дортмундською «Боруссією».

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Матч-відповідь.

«Реал» – «Баварія» – 2:1. Перший матч – 2:2.

Голи: Хоселу (88, 90+1) – Девіс (68)

Попередження: Камавінга (90+11)

«Реал»: Лунін, Менді, Рюдігер, Начо, Карвахаль, Кроос (Модрич, 69), Чуамені (Камавінга, 69), Вальверде (Браїм Діас, 81), Вінісіус Жуніор, Беллінгем (Мілітао, 90+10), Родріго (Хоселу, 81)

«Баварія»: Нойєр, Мазрауї, Дайер, де Лігт, Кімміх, Павлович, Лаймер, Гнабрі (Девіс, 27), Мусіала (Мюллер, 85), Сане (Кім Мін Чже, 76), Кейн (Шупо-Мотінг, 85)

Арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)

Стадіон «Сантьяго Бернабеу» (Мадрид, Іспанія)