Очищення організму і ваше самопочуття
luchaya.ru
Достатня кількість їжі — тебе тримає. Надлишок же доведеться носити твоїм ногам. Сааді (персидський поет-мораліст)
Організм людини — це гнучка система адаптації до харчових екстремальних умов. Вона настільки сильна, що здатна самоочищатися і зберігати життєвий баланс на довгі роки.
У більшості випадків шлаки і токсини не народжуються раптово — це процес тривалий, який має накопичувальний ефект. Проходять тижні, місяці, і настає той день, коли потрібно щось щось змінювати і в терміновому порядку рятувати своє здоров'я.
Часто пізнє звернення за допомогою викликано непідготовленістю, оскільки одного наявності зайвої ваги або больових відчуттів в кишечнику, виявляється недостатньо для самостійної постановки медичного висновку.
Дана стаття допоможе розібратися, чи є у вас шлаки і яку загрозу здоров'ю вони несуть; до кого звернутися за правильною постановкою діагнозу і правильної методикою лікування; проаналізуємо, які продукти викликають зашлакованості, а які надають допоміжні дії "очищення" організму.
Що таке шлаки і як вони впливають на наш організм?
Шлаки — це накопичення в організмі кінцевих продуктів обміну речовин.
Причини "зашлакованості":
— переїдання;
— зловживання жирною, смаженою і гострою їжею;
— інтоксикація алкоголем;
— порушення обміну речовин;
— тривалий прийом антибіотиків;
— малорухливий спосіб життя…
Шлаки в організмі людини безпосередньо залежать від рівня відповідальності перед своїм здоров'ям. Кожен день довкілля надає на нас або позитивне, або негативний вплив (повітря, вода, стреси і тд). Якщо на цей фактор ми не можемо (або не хочемо) вплинути, щось змінити на краще свій спосіб життя можна і потрібно.
"Свідомість — отрута, засіб самоотруєння для суб'єкта, який застосовує його на самому собі", — Б. Л. Пастернак (російський поет).
Все, що поміщається в наш холодильник, можна умовно назвати корисним. Чому? Основна маса продуктів містить в собі ряд харчових добавок (підсилювачі смаку, ароматизатори, консерванти та інша хімія), про шкоду яких всі знають, але чомусь все одно віддають їм перевагу.
Накопичуючись, шлаки стають причиною загального нездужання, внаслідок чого провокують:
— здуття живота;
— метеоризм;
— запор;
— поганий запах з рота;
— змінюється запах шкіри;
— пітливість;
— проблемна шкіра;
— випадання волосся;
— ламкість нігтів;
— схильність до алергій;
— головні болі;
— варикоз;
— тромбоз…
Ступінь впливу шлаків і токсинів на травну систему залежить від їхньої кількості. Надмірна "любов до їжі" пов'язана з нездатністю перетравлювати з'їдене.
Симптоматична реакція нашого організму відображає наше самопочуття. Ризик інтоксикації високий, але все-таки його можна уникнути.
Як і з яких причин організм набирається шлаків — "засмічується"?
Шлаки — це незасвоєний продукт. Він створює навколо себе сприятливе середовище для розмноження гнильних токсичних бактерій (звідси і здуття кишечника, і неприємний запах з рота і тд). Наявність токсинів згубно відбивається на складі крові. Її головна роль розносити поживні речовини по організму. Але в разі "забруднення", вона не впорається зі своїм завданням.
Оскільки наш організм завжди готовий до самовиживання, то при збоях однієї системи, підключається друга. Основними органами-фільтрами виступають печінка і нирки. І, здається, що тепер всю роботу виконають вони, але це подвійне навантаження, яка призведе до порушення їхньої діяльності (звідси цироз, камені / пісок, підвищення артеріального тиску і тд).
У підсумку, виведення токсинів можливо лише через шкіру (висипання та інші дерматити).
Такий процес виведення токсинів, призводить до ослаблення імунної функції, а тут вже є, де розгулятися (від шмарклів до астми, наприклад).
Продукція, що провокує накопичення шлаків:
— напівфабрикати;
-продукти, що містять глутамат натрію (чіпси, сухарики, цукерки, ковбаси, сосиски);
-транс- жири (маргарин, вершкове масло нижче 82,5% жирності);
-алкоголь і дріжджовмісні напої (пиво, квас);
-харчові добавки (цукрозамінники, "єшки") …
Зашлакований кишечник — це не тільки зайвий жир, але і скупчення патогенних бактерій і мікробів. Знаючи про можливу проблему, легше зберегти своє здоров'я і бадьорість.
Як шлаки впливають на самопочуття і продуктивність?
Шлаки провокують отруєння організму токсинами. Простими словами-це отрута, яка блокує забезпечення потрібними речовинами і киснем органи і їхні системи для нормального функціонування.
Такий вплив стане причиною безлічі хвороб і значно скорочує тривалість життя (хвороби шлунково-кишкового тракту, серця, нервової, дихальної систем і тд).
Погана засвоюваність кишечника підвищує ризик порушення обмінних процесів — погіршується насичення тканин організму потрібними вітамінами і мікроелементами. Порушення мікрофлори кишечника впливає на психоемоційний стан людини. Звідси спостерігається зниження працездатності, поганий депресивний настрій, небажання що-небудь творити / створювати і тд.
Важливо навчиться важливим правилам і принципам харчування. Хороші звички дозволять зберегти здоров'я, молодість і довголіття.
Хто і як діагностує зашлакованість організму?
На сьогодні існує фахівці в області дієтології, які розраховують і визначають ступінь зашлакованості організму. Пропонуючи безпечну і безболісну методику детоксикації та налагодження системи травлення, ви позбудетеся токсинів, зайвої ваги і оздоровитесь в цілому.
Плюси індивідуальної методики по "очищенню" кишечника:
відновлення, омолодження і очищення організму;
поліпшення кровообігу;
чиста шкіра;
бадьорість та енергійність;
схуднення;
підтягнутість і стрункість;
формування "корисних" звичок (регулярний спорт, режим харчування, своєчасний відпочинок і сон)
Додаткову допомогу нашому кишечнику надасть водний режим і відмова від шкідливих звичок.
Продукти, що виводять шлаки:
каші (вівсянка, гречка);
— буряк (очищає від токсинів і нормалізує роботу печінки);
— яблука (ефективно виводять з організму сполуки важких металів і паразитів);
— капуста і цибуля (налагоджують роботу товстого кишечника, очищають шкіру);
— часник (очищає кров від токсинів);
— лимон (запобігає утворенню каменів у нирках, очищає судини);
— морква, імбир (очищають шкіру) …
Правильно підібрана індивідуальна дієтична програма знизить напругу, активізує перистальтику кишечника і дозволить йому природним шляхом очиститися від токсинів і шлаків.
Якість нашого життя залежить від усього, що нас оточує. Але, не менш важливим залишається шлях збереження здоров'я, який "лежить через шлунок"
При наявності в організмі шлаків і токсинів, рішення приймати вам — накопичувати їх далі або починати з ними боротися.
Висновки
Зовнішність людини — це відображення внутрішнього здоров'я.
Зміни здоров'я виражаються в зміцненні фізичного стану, нормалізації обмінних процесів, підвищення імунітету, поліпшенні психологічного стану і пам'яті.
Своєчасний відпочинок, відсутність стресів, правильне харчування, відмова від шкідливих звичок, регулярні фізичні навантаження лише цьому сприяють.
За рахунок позбавлення від шлаків, ви відновлюєте кишечник, підвищуєте свою продуктивність і загальний тонус.
Якісна робота травної системи — фундамент здорової життєдіяльності. Щоб відновити свій втрачений "енергоресурс", необхідно натиснути кнопку "очистити".
Автор статті Михалик Марина