Хокей

Плей-оф НХЛ. Бостон в овертаймі сьомого матчу обіграв Торонто

Getty Images/Global Images Ukraine

Відбувся сьомий матч серії першого раунду плей-оф НХЛ між Бостоном і Торонто. Бостон вів у протистоянні 3:1, але програв дві останні зустрічі та дозволив Кленовим довести серію до вирішальної битви.

Сьогодні Ведмеді у напруженому матчі зуміли перемогти 2:1 в овертаймі завдяки голу Давіда Пастрнака. Гравця критикували за пасивність в останніх зустрічах, однак у вирішальний момент чех оформив гол.

Торонто закинув першу в матчі шайбу в середині третього періоду силами Нюландера, але Брюїнз швидко відповіли голом Ліндхольма.

4:3, Бостон у наступному раунді зіграє з Флоридою.

В іншій серії другого раунду плей-оф Сходу зіграють Нью-Йорк Рейнджерс і Кароліна.

Плей-оф НХЛ. Перший раунд

Бостон — Торонто 2:1 (у першому овертаймі)

Шайби: 49:01 Нюландер — 3 (Меттьюз, Бертуцці) — 0:1, 50:22 Ліндхольм — 1 (ван Рімсдайк, Бразо) — 1:1, в овертаймі 01:54 Пастрнак — 3 (Ліндхольм, Карло) — 2 :1

Бостон виграв серію 4:3