Стрільба

Юні українці взяли 6 медалей на етапі Кубка Європи зі стрільби з лука

НОК

Українські лучники здобули 6 нагород на І етапі Кубка Європи серед кадетів та юніорів, що відбувався у Софії (Болгарія).

Під час першого етапу молодіжного Кубка Європи 2024 року серед 273 юних лучників з 27 європейських країн було розіграно 21 комплект медалей (в індивідуальних, командних і змішаних змаганнях у вікових категоріях U18 та U21).

Українська команда була представлена 20 спортсменами, які завоювали 6 медалей: 1 золоту, 3 срібних та 2 бронзові нагороди.

🏹 Олімпійський лук

• 🥇Вікторія Вітковець та Назар Собуцький – переможці міксту (U18). У фіналі дует з України здолав суперників з Німеччини (5:4)
  • 🥈Сергій Сенюра – срібний призер індивідуальних змагань. У матчі за золото суперник з Великобританії виявився влучнішим за українського лучника (6:2)
  • 🥈Лариса Мусієнко, Олександра Настас та Вікторія Вітковець – срібні призери командних змагань (U18). У боротьбі за золото українки поступилися одноліткам з Франції (0:6)
  • 🥉Іван Романюк та Дар'я Коваль – бронзові призери міксту (U21). У матчі за бронзу український дует здолав італійців (5:4)

🏹 Блочний лук

• 🥈Віталій Вдовенко – срібний призер серед чоловіків (U21). У фіналі представник Великобританії виграв в українського спортсмена (142:138)
  • 🥉Віталій Вдовенко, Даніїл Неделько та Святослав Карпенко – бронзові призери командних змагань серед чоловіків (U21)