Київське «Динамо» втратило двох футболістів на тренувальних зборах в Австрії, де команда готується до старту у першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
Читайте также: «Цим збірним респект». Експерт назвав команди, які вражають на ЧС-2026
Талановитий півзахисник Кирило Осипенко отримав важку травму коліна під час товариського матчу з чеською «Славією», який відбувся у суботу, 20 червня.
За інформацією джерела, 20-річний футболіст із високою ймовірністю буде змушений перенести операцію, після чого стануть відомі орієнтовні терміни повернення гравця.
Читайте также: Кривбас проведе збір в незвичайному місці
Раніше на операційний стіл ліг півзахисник Микола Михайленко, який за попередніми даними пропустить близько місяця і не зможе допомогти «біло-синім» в Австрії.
У минулому сезоні Осипенко провів 20 матчів у футболці U-19, забив шість голів і віддав три асисти. В активі Михайленка – 35 ігор, два забиті м’ячі та дві результативні передачі.
Читайте также: Дар’я Снігур – Ангеліна Калініна. Дивитись онлайн. LIVE трансляція