Черкаський ЛНЗ попрощався з двома футболістами. Про це повідомляє прес-служба клубу.
Читайте также: Екс капітан збірної України повідомив скандальні подробиці невиходу на ЧС
Бронзовий призер минулого сезону Української Прем’єр-ліги покинули півзахисники Марко Подоляк та В’ячеслав Танковський. Сторони достроково розірвали контракти, які діяли до літа 2027 року.
На рахунку Марко Подоляка в минулому сезоні – 1 матч, без результативних дій. На рахунку Танковського – 20 поєдинків, 1 гол і 1 гольова передача.
Читайте также: НХЛ. Обмін і підписання Сіетла, форвард для Едмонтона
Раніше повідомлялося про те, що «Буковина» готова взяти в оренду двох футболістів ЛНЗ.
Читайте также: Розклад та результати матчів українців на турнірах ITF на 22–28.06