Колишній пасуючий та капітан національної збірної України Дмитро Сторожилов поділився у своєму Instagram спогадами з початку виступів за головну команду країни.
Читайте также: НХЛ. Обмін і підписання Сіетла, форвард для Едмонтона
Гравець пригадав, яка ситуація була у збірній та Федерації на той момент. У 2009 році Україна брала участь у кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу, де посіла четверте місце з п’яти команд у групі та не змогла пробитися на світову першість.
Перед заключним матчем проти Чорногорії ситуація була максимально простою – будь-яка перемога або навіть набране очко гарантували синьо-жовтим вихід на чемпіонат світу. Однак Україна сенсаційно поступилася з рахунком 1:3.
Читайте также: Розклад та результати матчів українців на турнірах ITF на 22–28.06
Через 17 років Сторожилов пригадав деталі того періоду та розповів про складні умови, у яких тоді перебувала збірна.
«Була навіть така ситуація, коли нам залишалося набрати лише одне очко. Нам потрібно було обіграти якусь там ліву команду. Нам сказали, що цей матч потрібно програти, тому що у Федерації немає грошей їхати на цей турнір».
Читайте также: Рейтинг WTA. Світоліна – 8-ма ракетка світу, Олійникова – вперше у топ-50