Колишній пасуючий та капітан національної збірної України Дмитро Сторожилов поділився у своєму Instagram спогадами з початку виступів за головну команду країни.
Читайте также: Красюк пояснив, чому постійно радить Усику завершити кар’єру
Гравець пригадав, яка ситуація була у збірній та Федерації на той момент. У 2009 році Україна брала участь у кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу, де посіла четверте місце з п’яти команд у групі та не змогла пробитися на світову першість.
Пасуючий розповів про складні умови, в яких тоді доводилося готуватися та виступати національній команді.
«На особистій ініціативі та мотивації гравців усе й закінчувалося. Тобто, звісно, ні про які там збори чи екіпірування, ні про що не йшлося.
Наприклад, ми їдемо на відбір до чемпіонату світу це було в Чехії. Я пам’ятаю це, наче це було сьогодні.
Жахливий зал, жахливе харчування. Це ж національна збірна країни! Жахлива взагалі якась атмосфера. Так, ми десь неподалік від Києва (готувалися). Єдине, що нас рятувало, ми там їздили кудись відпочивати тоді.
Читайте также: Верес наближається до підписання контракту з нападником-легіонером
Умови просто як у піонерському таборі, якийсь піонерський зал. І так тренувалася, готувалася збірна країни до відбору на чемпіонат світу. Ми закінчуємо там тижневу підготовку, здається, і виїжджаємо в аеропорт Бориспіль. Отже, під’їжджаємо до федерації, нам виносять сумки.
Ми відкриваємо ці сумки, а там просто п*****. Там пластикові кросівки, якісь незрозумілі моделі футболок, якесь взагалі пошарпане екіпірування. Хоча ми розписувалися за одне, а отримали зовсім інше.
Ми подивилися, звісно, залишили це все там. Взяли лише ігрову форму, домовилися, що будемо ходити у своєму одязі. Ну, нехай країні буде соромно, або там президенту федерації (На той момент президентом ФВУ був Володимир Васильович Туровський – прим.) буде соромно за те, що він відправив збірну України в такому недолугому вигляді.
Приїжджаємо ми на цей турнір. Наш перший матч. Звісно, ніяких там футболках для тренувань, нічого абсолютно не було.
Одягаємо ми ці ігрові футболки. Виходимо на шикування. Я дивлюся, а в мене прапор України перевернутий…Тобто, ви розумієте, наскільки тим людям, які цим займалися, було плювати, що вони навіть, ну, там якусь фігню видають, погану форму, якісь погані збори, але проконтролювати хоча б, щоб прізвища були без помилок і правильно надруковані знаки. Ну, це взагалі якийсь, треш був, чесно».
Читайте также: Динамо зазнало втрат перед стартом у Лізі Європи. Відомі деталі