Київське «Динамо» офіційно повернуло свого колишнього футболіста, поляка Томаша Кендзьору.

Читайте также: Оприлюднено стартові склади на матч чемпіонату світу Франція – Ірак

Попри те, що столичний клуб заявив, що гравець перейшов на правах вільного агента, джерело зазначає, що кияни таки були змушені заплатити ПАОКу певну суму за гравця. В Томаша була опція продовження контракту на один рік, який він, ймовірно, продовжив перед трансфером в Київ.

Читайте также: Мбаппе оцінив можливість переходу в MLS

Зазначимо, що власником ПАОКа є скандальний росіянин Івана Саввіді.

Нещодавно президент Динамо Ігор Суркіс підтвердив, що Олександр Іщенко залишає посаду директора академії, та повідомив, чи залишиться він у структурі клубу.

Читайте также: Драфт-піки та зменшення платіжки. Оклахома обміняла Віггінса в клуб Сходу

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *