Київське «Динамо» офіційно повернуло свого колишнього футболіста, поляка Томаша Кендзьору.
Читайте также: Оприлюднено стартові склади на матч чемпіонату світу Франція – Ірак
Попри те, що столичний клуб заявив, що гравець перейшов на правах вільного агента, джерело зазначає, що кияни таки були змушені заплатити ПАОКу певну суму за гравця. В Томаша була опція продовження контракту на один рік, який він, ймовірно, продовжив перед трансфером в Київ.
Читайте также: Мбаппе оцінив можливість переходу в MLS
Зазначимо, що власником ПАОКа є скандальний росіянин Івана Саввіді.
Нещодавно президент Динамо Ігор Суркіс підтвердив, що Олександр Іщенко залишає посаду директора академії, та повідомив, чи залишиться він у структурі клубу.
Читайте также: Драфт-піки та зменшення платіжки. Оклахома обміняла Віггінса в клуб Сходу