Нападник збірної Бельгії Ромелу Лукаку висловився про старт команди на турнірі з двох нічиїх та поділився очікуванями від гри з Новою Зеландією.
Читайте также: Лукаку відверто прокоментував невдалий старт Бельгії на ЧС
«Ми повинні впоратися з емоціями, зберігати спокій і самовладання. Це те, над чим нам потрібно працювати. Думаю, гравці також це розуміють.
Це чемпіонат світу! Тут кожен матч проходить під тиском, тому для нас нічого не змінюється. Нам просто потрібно вийти на поле й перемогти.
Читайте также: Мілевський звернувся до ексгравця Барселони, який став посіпакою лукашенка
Що команда повинна продемонструвати в матчі проти Нової Зеландії? Бажання та відданість спільній справі. Це чемпіонат світу, найбільший турнір, найбільша сцена. Ми не хочемо їхати додому. Ми хочемо пройти якомога далі й створити для себе найкращі умови. Тож уперед!», – сказав Лукаку.
Після двої турів збірна Бельгії має в своєму активі два очки та посідає третє місце в групі G. Наступний матч «червоні дияволи» зіграють 27 червня у Ванкувері проти Нової Зеландії. Старт гри заплановано о 6:00 за київським часом.
Читайте также: Мілевський звернувся до ексгравця Барселони, який став посіпакою лукашенка