Захисник Іван Гаврушко, центральний півзахисник Роман Толочко, а також вінгери Роман Кузьмин і Богдан Шмигельський у новому сезоні не гратимуть за «Агробізнес». У перших трьох, які минулого сезону були справжніми лідерами команди, у середині червня закінчилися контракти. Проте нові угоди з ними не підписали.
Читайте также: САРАПІЙ: «Левандовськи? Сильний гравець, було прикольно з ним зіграти»
Чому так сталося, кореспондент Sport.ua дізнався з розмови з головним тренером «аграріїв» Олександром Чижевським.
«Усіх трьох гравців, у яких закінчилися контракти, я хотів бачити в команді й надалі. Хіба що про Гаврушка ми заздалегідь знали, що влітку він залишить клуб. Іван родом із Жовкви, свого часу я сам запросив його до «Агробізнесу» зі Львівщини. Але він хотів бути ближче до сім’ї, тому його перехід до ФК «Куликів-Білка» був очікуваним.
Щодо Толочка та Кузьмина, до останнього не було розуміння, у якій лізі «Агробізнес» гратиме наступного сезону. Не сказав би, що конкуренти нас «перебивають», але життя дорожчає, тож хлопці отримали вигідні пропозиції й продовжать кар’єру в інших командах. Кожному з них я можу лише подякувати за роботу та побажати успіхів у нових клубах», – зазначив Чижевський.
Читайте также: Мбаппе став наймолодшим гравцем збірної Франції, який зіграв 100 матчів
У минулому сезоні «Агробізнес» повторив своє найвище досягнення в Першій лізі, посівши четверте місце. Після цього команда провела стикові матчі за право виступати в УПЛ, двічі зігравши внічию з «Кудрівкою» (0:0, 2:2), але поступилася супернику в серії пенальті.
Раніше Sport.ua повідомляв, що семеро гравців влітку продовжили контракти з «Агробізнесом».
Читайте также: ОФІЦІЙНО. Український захисник залишив клуб Прем’єр-ліги вільним агентом
Також наш сайт інформував про плани волочиської команди на міжсезоння.