Київське «Динамо» продовжує активну підготовку до старту нового сезону та боротьби в єврокубках – український клуб розпочне свій шлях із першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.
Читайте также: Чижевський розповів, кого з гравців хотів утримати в Агробізнесі
«Біло-сині» оформили перший трансфер, підписавши досвідченого захисника збірної Польщі Томаша Кендзьору, який грав у чемпіонаті України до липня 2024 року.
За інформацією ТаТоТаке, київський клуб продовжує пошук футболістів, які зможуть підсилити команду Ігоря Костюка, і визначився із пріоритетами.
Читайте также: САРАПІЙ: «Левандовськи? Сильний гравець, було прикольно з ним зіграти»
«Динамо» планує підписати опорного півзахисника та форварда – робота в цьому напрямку ведеться останніми тижнями, у клубі готові оформити необхідні трансфери до старту в Лізі Європи.
Суперником «біло-синіх» стане румунська «Університатя» Клуж, а переможець цього протистояння зіграє у другому раунді проти грецького ПАОКу.
Читайте также: Мбаппе став наймолодшим гравцем збірної Франції, який зіграв 100 матчів