Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк привітав Томаша Кендзьору, який повернувся в столичний клуб.

Читайте также: ВІДЕО. Рахунок зрівнявся. Бенбуалі забив гол у ворота збірної Йорданії

«До «Динамо» приєднався новачок Томаш Кендзьора. Після розминки та пробіжки він пройшов тест «йо-йо», що дозволяє оцінити функціональний стан футболістів і їхню витривалість.

Також перед початком тренування головний тренер «Динамо» Ігор Костюк привітав Кендзьору з поверненням», – йдеться у повідомленні пресслужби киян.

Читайте также: ОФІЦІЙНО. Два львівські футзальні клуби оголосили про об’єднання зусиль

Раніше грецький «ПАОК» опублікував прощальне звернення до польського захисника Томаша Кендзьори, який залишив клуб і повернувся до київського «Динамо».

Читайте также: «Йому кінець». В Британії поставили хрест на Усику

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *