Колишній футболіст збірної України Артем Мілевський відреагував на погіршення українсько-білоруських відносин.

Читайте также: Норвегія – Сенегал. Прогноз і анонс на матч чемпіонату світу 2026

– Артеме, як ти, будучи уродженцем білорусі, реагуєш на останні події?

– Чесно, мені й удома вистачає всієї цієї політики. Звісно, я стежу за цим усім і сподіваюся, що перші особи держав розберуться. Я не люблю насильство, не люблю війни, не люблю все це. Ми тут, в Україні, відчуваємо це жахіття вже не один рік, постійно живемо під обстрілами і не знаємо, чи настане завтра. Люди сидять по під’їздах, хтось у метро, хтось в укриттях.

Читайте также: Норвегія – Сенегал. Прогноз і анонс на матч чемпіонату світу 2026

Але скажу одне: Київ – це мій дім, і я буду тут до кінця. Я нікому не побажаю переживати те, що ми переживаємо зараз. Білорусам таке і не снилося. Я про це дуже часто кажу своїй мамі: «Дай Боже, щоб ви з цим не зіткнулися і не відчули цього».

Читайте также: Другі в Африці. Кабо-Верде повторило досягнення Нігерії на ЧС

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *